info@candela.lodz.pl | 42 227 10 77

Candela - producent zniczy

Firma „Candela” Sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Powstała z przekształcenia zakładu rzemieślniczego w spółkę. Naszymi podstawowymi produktami są znicze nagrobkowe i wieszaki odzieżowe.

Wytwarzamy znicze w naczyniach szklanych, tuby wymienne, wkłady olejowe, wkłady prasowane. Do produkcji wykorzystujemy surowce i minerały najwyższej jakości.

Firma dysponuje wysokowydajnymi liniami produkcyjnymi do wyrobu zniczy zalewanych z wypraskami parafinowymi oraz różnymi maszynami pakującymi pozwalającymi dostosować wyrób do wymagań klienta.

W połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem staramy się, aby nasi odbiorcy otrzymywali produkty, które spełniają ich oczekiwania. Nasze działanie opieramy na partnerstwie i stabilności.

Głównymi odbiorcami są sieci handlowe oraz sklepy i hurtownie zarówno w kraju, jak i za granicą. Zagraniczni kontrahenci to przede wszystkim hurtownie węgierskie oraz niemieckie.

Jesteśmy otwarci na każdą Państwa sugestię i propozycje pozostającą w sferze naszych przedsięwzięć.

Firma posiada status „Rzetelna Firma” , a także jesteśmy dwukrotnymi laureatami rankingu „ Gazela Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.


Adres siedziby firmy:

P.P.U.H. "Candela" Sp. z o.o.

ul. Grobelna 8 , 95-200 Pabianice